Pride Life

powered by Durex

ŽIVOT 90, Karoliny Světlé 286/18, 110 00 Staré Město

Duhově vyzdobené nádvoří

Toto je skutečně komunitní festivalové místo, kde dochází k propojování lidí napříč generacemi, gendery, profesemi i životními zkušenostmi. Jestliže na Prague Pride hledáš vzájemné poznávání a lidské teplo, najdeš je právě tady.

Pride Life se nachází v sídle organizace ŽIVOT 90, která lidem pomáhá prožívat spokojené stáří a nebojí se veřejně otevírat i tabuizovaná témata spojená s LGBT+ seniorstvem. Můžeš se těšit na mezigenerační svačiny, přednášky a besedy, ale i queer tančírnu. Budeš mít příležitost dát se do řeči s lidmi, které na ostatních festivalových místech nejspíš nepotkáš. A z každého takového setkání si odneseš něco, co tě obohatí.

Program vzájemného poznávání a propojování v Pride Life přinášíme s podporou značky Durex. Ta věří, že je na čase zbořit zažité mýty, normy a skoncovat s nálepkováním, protože skvělý sex je pro každého a pro všechny. Stav se ve fotokoutku Durex a odnes si pěknou fotku na památku i pár kondomů zdarma. Ty budou budou volně dostupné i na dalších festivalových místech. A protože naše stárnoucí populace zůstává sexuálně aktivní, což dokazuje rostoucí výskyt pohlavně přenosných nemocí ve všech generacích, dává velký smysl, že Durex podporuje právě Pride Life.

Vnitřní prostory Pride Life jsou docela členité, neztrať se v nich!

Divadlo U Valšů – najdeš hned v přízemí; jednoduše se k němu dostaneš následováním duhových ťapiček

Dvorek – uvidíš přímo před vstupem do divadla, bude proměněný v chill-out zónu.

Dřevák – nachází se v prvním patře, hned naproti výtahům, nebo ze schodiště doprava. Tento prostor není klimatizován

Zahrada – je trochu skrytá; cesta na ni vede z prvního patra dveřmi ven na ochoz a po schodech nahoru

Přístupnost
Celá budova je bezbariérová včetně toalet i přístupu na zahradu. Můžeš s sebou přivést svého psa, ale prosíme, měj ho celou dobu na vodítku.

Úterý 6/8

Středa 7/8

Čtvrtek 8/8

Pátek 9/8

Sobota 10/8