Pro média

Hulákající člověk s velkou kudrnatou duhovou parukou a slunečními brýlemi
Foto: Pexels.com

Milujeme záři reflektorů! Rádi vám poskytneme informace o festivalu, zkusíme domluvit rozhovor s někým z hostů nebo organizačního týmu či vám budeme zasílat tiskové zprávy. Napište nám. 

Česko-duhová vlajka – ke stažení níže

Kontakt pro média a novinářky*e:

Základy, které je dobré nepoplést, ať nejste za blbce: 

Festival Prague Pride a Prague Pride z. s. nejsou to samé. Prague Pride z. s. je organizace, které má řadu programů a projektů. Festival je jedním z nich. 

Festival není jenom sobotní duhový průvod Prahou. Je to týdenní událost s desítkami akcí v programu, které se konají na mnoha místech Prahy.

Pozice předsedy*kyně Prague Pride z. s. a ředitele*ky festivalu není totožná. Předsedkyní spolku je Veronika Dočkalová, ředitelkou festivalu je Kamila Fröhlichová.

Festival Prague Pride není festivalem sexuálních menšin. Není to ani festival (jen) gayů a leseb. Je to LGBT+ festival, tedy festival, který se zaměřuje na všechny queer lidi a tzv. allies.

Tiskové zprávy

Logo festivalu Prague Pride

Toto je nové logo festivalu Prague Pride, které pro nás vytvořilo studio Perfect Planet. Jak ho správně používat najdete v logo manuálu. Pozor, festival má jiné logo než Prague Pride z. s.