Ztráty a nálezy

Lupa

Nojo, někdy se to stane. Hlava je v oblacích a skutečnost, že vám chybí mobil/bunda/klíče/sluneční brýle zjistíte až doma či na hotelu. Neztrácejte naději, máme tu festivalové oddělení ztrát a nálezů!

Pokud zjistíte, že jste něco ztratili, běžte se zeptat do backstage v Pride Village. Právě tam bude vyzvedávací místo ztrát pro celý festival a všechny nálezy odkudkoli se tam budou odnášet. Platí to pro dny pondělí až pátek a pro neděli.

Když něco ztratíte či zapomenete mimo naše hlavní festivalová místa, třeba v kině nebo některé kavárně, doporučujeme nejdřív kontaktovat přímo dané místo.

Jestliže něco ztratíte během soboty na Letné, zamiřte do backstage za hlavní Red Stage. Tam se v sobotu budou nálezy shromažďovat.

Po konci festivalu se na nás můžete s nadějí obrátit prostřednictvím emailu na office@praguepride.com. Popište přesně, co jste ztratili a kde, a my se podíváme, zda se k nám vaše drahocennost nedostala.

Nic nevyhazujeme. Pro nevyzvednuté věci hledáme další využití. Ztracené osobní doklady samozřejmě odevzdáváme policii, oblečení odnášíme do Sue Ryder, mrtvé mobily do sběrny elektronického odpadu.