Wine by Pride

Letos jsme si pro vás připravili zajímavou novinku a to limitovanou pride edici vín ve spolupráci s moravským vinařstvím Mühlberger, které pro nás vyrobilo celkem tři druhy vín, které budete moci ochutnat v Pride Village na Střeleckém ostrově, ale i v Pride Parku na Letné. Kromě toho si na merchovém stánku budete moci koupit sadu všech tří druhů vín s nádhernou duhovou etiketou. Z jakých vín bude na výběr?

Chardonnay – suché – pozdní sběr – 2022

Víno je jiskrně čisté, jemně světle žluté. V aromatice je cítit převážně zahradní ovoce, s tóny máslové hrušky. Chuť je středně plná a intenzivní díky intenzivnější kyselině a vyšší aromatice vytváří velmi šťavnatý dojem, dochuť je celkově ovocná.

Rulandské šedé – polosuché – pozdní sběr 2022

Barva vína je žlutá s jemně bronzovými odlesky. Aroma připomíná čerstvě karamelizovanou kompotovanou hrušku s aromatickými tóny čerstvě upečeného chleba. Chuť je nasládlá, připomínající zahradní sadové ovoce s jasnou medovou dochutí.

Pálava – polosladké – výběr z hroznů 2022

Barva vína je žlutá se zlatými odlesky. Aroma po vyzrálejším až sušeném tropickém ovoci se šťavnatostí sladkých citrusů. Chuť je středně plná, nasládlá, ovocná s dobrým šťavnatým a velice vyváženým závěrem.

Cena: 1 000 Kč (set tří lahví limitované pride edice)