Vstupné do Pride Parku

Je to i tvůj festival. Kup si vstupenku do Pride Parku, ať může festival Prague Pride růst.

I ty můžeš ovlivnit, jak bude Prague Pride vypadat. Představ si festival, který je nejen oslavou rozmanitosti a lásky, ale taky queer kulturní událostí, která je stejně skvělá jako nejlepší evropské Pridy. Chceme, aby byl festival Prague Pride barevnější, větší, bohatší, zábavnější a udržitelnější. I my si přejeme pořádně velkou stage a na ní světové hvězdy!

Proto letos zavádíme doporučené vstupné do Pride Parku, což je krok k větší finanční nezávislosti festivalu a přímějšímu zapojení jeho návštěvnictva. Je to i tvůj festival a právě tvoje podpora nám umožní tvořit ho podle našich společných představ.

Proč si koupit vstupenku?

Financování festivalu závisí z velké části na externích partnerech a grantech, což je mnohdy nejisté. Granty nám umožňují realizovat mnoho skvělých aktivit, ale také nám nedávají moc prostoru pro kreativitu a svobodu tvořit program čistě podle našich představ.

Tvoje finanční zapojení má sílu tenhle model změnit. Umožní nám nezávislost a bez zásadních kompromisů tvořit festival, který je opravdu odrazem potřeb a přání našeho návštevnictva.

Víme, že festival může být lepší. Máme od tebe jasný feedback a víme přesně, kam festival posunout. Stejně jako ty si přejeme hlasitější, tanečnější a duhovější průvod, světové interpretstvo, více zázemí pro sezení a odpočinek, nebo prostě a jednoduše dostupné toalety… Ale bez tebe to prostě nepůjde. Tohle všechno se může stát realitou jenom pokud do toho půjdeš s námi.

Co dokáže tvoje vstupenka?

Zakoupením vstupenky do Pride Parku přímo ovlivňuješ kvalitu a rozsah toho, co můžeme nabídnout.

Vstupné je doporučené, aby Pride Park zůstal dál přístupný všem bez ohledu na jejich finanční situaci. Festival neobeženeme plotem. Věříme v sounáležitost a vzájemnou podporu našeho navštevnictva. I základní kategorie vstupenky přispívá nejen k růstu festivalu, ale taky k myšlence, že Prague Pride je tvořený námi všemi.

Pro letošní Prague Pride jsme připravili tři kategorie doporučeného vstupného do areálu Pride Parku, mezi kterými se můžeš rozhodnout:

500 Kč

Není to pro tebe jenom o vstupence. Chceš festival maximálně podpořit. Třeba i za někoho dalšího, kdo si to nemůže dovolit.

300 Kč

Zaplatit vstupné je pro tebe úplně v pohodě. Chceš, aby se Prague Pride přiblížil vyhlášeným evropským Pride festivalům a těšíš se na to, kam bude díky tvojí podpoře růst.

100 Kč

Ještě studuješ, zrovna nemáš práci nebo jsou prostě tvoje finanční možnosti omezené. I tak si koupíš vstupenku, protože Prague Pride je láska.

Kup si vstupenku ještě dnes a pojď tvořit festival,
který si všichni přejeme.