Pride Village

Střelecký ostrov, Praha 1

Jedno z nejpříjemnějších míst festivalu má otevřeno prakticky po celou dobu pridu a kromě zahajovacího večera je vstup zdarma. Letos tu na vás čekají koncerty, performance, workshopy, pikniky i oblíbený trh neziskovek, samozřejmostí je testování na HIV. Budeme taky pořádně kvírovat tradice. Vyrobíme duhový koberec, budeme radikálně vyšívat a duhově si hrát s keramikou i sklem.

Village je otevřená vždy odpoledne a večer, kdy pořádně ožije. Jednotlivé dny ve vesničce jsou tematicky laděné, tak si projděte kompletní program a vyberte, co vás nejvíc zajímá. Vystoupí tu DJs, travesti i drag umělci*kyně, budete si tu moct půjčit deky, hry, sportovní potřeby a vyrazit doprostřed ostrova, kde se dá skvěle odpočívat na trávě. Nebudou chybět stánky s jídlem i festivalovým merchem. Vítáni jsou dospělí, dospívající i děti. Ostrov je bezbariérový a psům*fenám vstup povolen.

Pride HideOUT
Trávit léto na Střeláku je sice sen, ale občas je potřeba dát si dvacet. Stavte se v Pride HideOUT a odpočiňte si od davů a hluku. Tenhle prostor je útočištěm pro všechny, kteří potřebují trochu ticha, míru a klidu. Najdete tu polštáře, deky a taky lidi, se kterými si můžete promluvit, pokud to zrovna budete potřebovat.

pondělí 7/8 18:00–22:00
úterý 8/8 – pátek 11/815:00–22:00
sobota 12/8zavřeno
neděle 13/812:00–21:00

Po desáté se vám ještě nechce domů? Navštivte náš Pride Club!

V neziskové zóně se potkáte s těmito organizacemi: Amnesty International, Transparent, In IUSTITIA, Jsme fér, Svoboda zvířat, Logos a Život 90.

Pondělí 7/8

Úterý 8/8

Středa 9/8

Čtvrtek 10/8

Pátek 11/8

Neděle 13/8