Kendamil v barvách duhy

PR článek společnosti Kendamil, partnera festivalu Prague Pride

Britská značka prémiové dětské výživy Kendamil si už od svého vzniku zakládá na tom, aby rodičům pomohla zajistit nejlepší možnou výživu pro jejich ratolesti, a tím jim tak rodičovství zpříjemnila. Nehledí na věk, vzhled, pohlaví ani na sexuální orientaci, rodič je pro ně ten, kdo dítěti věnuje péči a lásku. I proto se Kendamil v letošním roce stal strategickým partnerem festivalu Prague Pride.

„Kendamil je otevřený všem formám rodičovství. Je pro nás důležité to, aby dítě vyrůstalo ve funkční rodině a v prostředí, ve kterém se cítí šťastně a bezpečně,“ vysvětluje brand manažerka značky Kendamil Adéla Vancová.

Součástí Prague Pride festivalu tak letos bude i značka Kendamil. Kromě vlastního stánku ve dnech 10. a 11. srpna na pražském Střeleckém ostrově, se v rámci doprovodných akcí můžete těšit na přednášky s nutričním specialistou. Během nich se rodiče dozví důležité informace o výživě dětí a seznámí se s Kendamil produkty, jako jsou prémiová kojenecká a batolecí mléka, kaše pro nejmenší, a dalšími produkty v BIO kvalitě. To vše proto, aby rodiny, ať už dvou tátů, nebo maminek, měly k dispozici vše, co jejich děti ke spokojenosti a zdravému růstu potřebují.

Duhovým rodinám se nedostává podpory

„I když se hodně diskutuje o dětské výživě a rozdílech mezi kojením a mléčnou výživou, duhovým rodičům není v daném ohledu věnována žádná pozornost. Chybí jim potřebné informace, a především odborná podpora,” vysvětluje ředitelka fundraisingu Prague Pride Lenka Bártová. „Když se duhové páry rozhodnou pro přírůstek do rodiny formou adopce nebo náhradního mateřství, jednou z prvních věcí, kterou musí řešit, je krmení dítěte. To, co by měli vědět o laktaci, kojení a umělé výživě, většinou získávají od komunitních přátel nebo přes internet,“ dodává.
Značka Kendamil podporuje všechny milující a starostlivé mámy a táty bez ohledu na sexuální orientaci. I proto se stala partnerem edukační brožury ON a ON plánují rodinu aneb Jak jít štěstí naproti, která se tak dočkala tištěného vydání. Kromě odborné pomoci se značka rozhodla reagovat i svými produkty a na trh uvádí novinku – kojenecké mléko Kendamil Premium v kilogramovém XXL balení v barvách duhy.

Kendamil – pro ty nejmilovanější!