Kup si originální náramek a podpoř společné festivalové aktivity

Letošním tématem festivalu jsou tradice. Jednu takovou jsme si založili loni. Je jí prodej duhových náramků – dobrovolných vstupenek které nám pomohou, abychom byli*y festivalem pro všechny. Naši návštěvníci*e  si letos mohou vybírat z více než 180 akcí. Naprostou většinu z nich nabízíme zdarma, což je pro neziskovou organizaci obtížný úkol. Aby tomu tak mohlo být i do budoucna, potřebujeme lidi jako jsi ty – dobrovolné dárce*dárkyně. 

Každá pomoc se počítá!

I když se nám povedlo v letošním roce zachránit Pride Village na Střeláku, vyhráno ještě nemáme. Sponzorské dary nepokrývají všechny naše náklady, do jejich financování se proto snažíme zapojit co nejvíce zdrojů a je to čím dál těžší. Nesmíme také zapomenout, že Prague Pride není jen duhový festival, ale zahrnuje i naše celoroční aktivity a provoz komunitního centra. Proto jsme už podruhé, do letošního merche přidali – tzv. dobrovolnou vstupenku v podobě duhového textilního náramku. Jeho koupí přispěješ do rozpočtu Prague Pride a pomůžeš nám tak financovat nejen festival, ale i naše další aktivity.

Každá legrace něco stojí, i ta kterou zažiješ na našem festivalu. Pomoz nám zachovat podobu festivalového týdne, díky kterému máš jedinečnou možnost přihlásit se ke svým lidským právům. Chceme být pořád festivalem pro všechny.

Kde dobrovolnou náramkovou vstupenku koupím?

  • V oficiálních stáncích s festivalovým merchem v Pride Village a v Pride Parku. Cena ve stánku je 50 Kč.
  • U našich duhových hlídek – dobrovolnictva s kasičkami, které budete potkávat po celou dobu festivalu. Náramek dostanete, když přispějete aspoň 50 Kč.

Jak poznám duhové hlídky?

Na důvěře, kterou do nás vkládáte, nám záleží. Zástupce sbírky poznáš podle naši oficiální visačky, kterou budou mít viditelně na krku, a podle certifikovaných zapečetěných kasiček. Ty budou odpečetěny až na městském úřadu. Celý výtěžek pak bude připsán na účet festivalu.
 
Pořadatelem ohlášené sbírky Prague Pride, miluji tě! je Prague Pride z. s.

Náramek už mám, co teď?

Buď vidět! Nos náramek viditelně po celou dobu festivalu, sdílej fotky s náramkem, označuj profily Prague Pride a nezapomeň přidat hashtag #PraguePride2023.

Můžu festivalu pomoct i jinak? Jasně, tady jsou další možnosti:

  • Nákupem našeho cool a udržitelného merche na oficiálních stáncích. Od tašky z bio bavlny, po speciální edici Pride ginu. Vyberou si všichni.
  • Skleničkou (nebo lahvičkou) Prosecca by Pride nebo jiného festivalového vína z našich stánků
  • Přímým zasláním daru: www.darujme.cz/projekt/583.
  • Sobotním vstupem do Partnerské zóny na Letné. Pokud si chceš Letnou pořádně užít, dávka pohodlí navíc rozhodně neuškodí.

Ochutnávka našeho oficiálního merche

U našich oficiálních merch stánků v Pride Village na Střeleckém ostrově i v sobotu v Pride Parku na Letné koupíte například krásná trička, odznáčky, hrníčky, vějíře, tašky, vaky a dalších mnoho zajímavých předmětů, jejichž výčet najdete na této stránce. Mrkněte na nabídku merche zde.