Vernisáž výstavy Hanácké teplé salón vol. 7

Prague Pride letos hostí již sedmý ročník přehlídky žertovně nazvané Hanácké teplé salón, tedy přehlídky „toho nejteplejšího, co se urodilo na Hané“.

Přijď na vernisáž, ať autorstvo můžeš potkat osobně a dozvíš se víc o přípravě letošní výstavy a vystavených dílech. Připraven bude slavnostní přípitek a drobné občerstvení.

Stejně jako minulý rok výstava nabídne pohled na zcela novou tvorbu. Vystavena budou díla umělkyň*ců z Olomouce spojených v rodině milovnictva kreativního tvoření, která se schází na eventu Kreativní odpoledne pořádaném spolkem Ollove.

Kromě tradičních technik, jako je akvarel, akryl, tuš či pastel, tě čeká i digitální umění. K nahlédnutí budou i skicáky některých umělkyň*umělců.

Moderuje
Honza Pauswang
– dlouholetý člen spolku Ollove a spoluorganizátor jeho akcí

Hostka
Markéta Janů
– dlouholetá členka spolku Ollove a spoluorganizátorka jeho akcí. Všeobecně nadaná výtvarnice, hlavní organizátorka Kreativních odpolední a organizátorka Hanácké teplé salón.

Vstupné – zdarma

Přístupnost – akce je vhodná i pro děti a náctileté

Vibe check – komorní akce (akce do cca 30 lidí), tichá akce (bez hlasité hudby, křiku apod.), pouze na stání, vnitřní prostor

Pride House – Předsálí kinosálu

Štěpánská 35