Kistenn Opera House

Je rok 3023. Oblíkáš si své nejlepší šaty, krajkovanou košili a světelné brnění. Teleportuješ se do klubu, kde DJ začíná hrát první operu večera. Operní divy svými hlasy protínají tvrdé beaty a orchestrální samply. Postklasická hudba. Dancefloor je jeviště. Můžeš poslouchat nebo můžeš tančit. Příběh se odehrává ve virtuální realitě, ve tvé vlastní fantazii. Hudba tě zničí, ale i vyléčí. Let’s rave!

Přijď na operní zážitek budoucnosti. Kistenn Opera House už téměř rok utváří undergroundovou operní scénu v Brně. Do Prahy přiveze performance/DJ set, během které uslyšíš hyperpop, techno ale i árie a symfonie. Bude party, bude koncert. Všichni jsou vítáni.

Vystupující
Kistenn
Adél Müllerová
Ivana Solmošiová
Natálie Šerá

Kistenn
DIY operní popstar Kistenn (@kistenn8) je sólový projekt zpěváka a hudebního producenta Kristiána Marcela Jedelského. V jeho hudbě se nachází melodické a ohromující vokální linky a texty jak ze života, tak o scenériích cizích vesmírů. Experimentuje se samplováním – užívá staré nahrávky operních árií do nových moderních písní a to vše spojuje do autorského žánru elektronické opery. Jeho performance jsou průletem mezi monodramatickými formami, divadelními rekvizitami a velkými kostýmy.

Vstupné – zdarma

Přístupnost – akce je vhodná i pro náctileté, přístupná se psem, bezbariérová

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá akce, venkovní prostor

Trigger warnings – blikající světla

Pride Village – Stage