Taneční den v Pride Village: Sound Spectrum

Páteční večer vyvrcholí skvělým vystoupením čtyř nadaných hudebníků*ic, kteří se rozhodli spojit své síly a společně vytvořit neotřelou hudební show plnou těch největších hitů, které nikoho nenechají chladným. Těšit se můžeš na DJ a zpěváka Jana Witka, houslistu Ondřeje Vlčka, saxofonistu Jaile Sax a saxofonistku Siu Sax. Společně roztančí celý ostrov!

Jan Witek
Energický multižánrový DJ, speaker a zpěvák, který vystupuje po celé ČR, ale i v zahraničí. Za pultem rozhodně nebude jen tak znuděně stát a jako bývalý profi tanečník často vyrazí tančit i mezi lidi. Některé ze songů dokonce i sám živě zazpívá.
IG: @witekjan

Sia Sax
Profesionální saxofonistka, která dříve působila v pětihvězdičkových luxusních hotelech. Od roku 2023 žije v České republice, kde ji můžeš vidět na mnoha různých akcích. Od roku 2024 je mimo jiné hlavní tenorsaxofonistkou ve velmi známé kapele Freedom Jazz Girls Band.
IG: @anastasia_tsax

Jaile Sax
Umělec původem z Kuby, který saxofon studoval na Instituto Superior de Artes v Havaně. Je vítězem reality show pro hudebnictvo „La Banda Gigante de RTV Comercial“. Jeho umění ocenili v mnoha známých luxusních hotelech, ale dlouho působil třeba i na soukromém ostrově v Karibiku. Od roku 2022 žije v Praze a vidět jej můžeš na mnoha různých soukromých i veřejných akcích.
IG: @jailesax

Ondřej Vlček
Ačkoliv svou hlavní profesí je kadeřník, jeho hlavní vášní je hra na housle. Dříve hrával na piano a basovou kytaru v jazzové kapele, nyní se po delší pauze vrátil k houslím. Miluje emoce, show a energii. V poslední době se se svou show dostal na spoustu zajímavých míst, jako je nádvoří hotelu The Mozart, Malostranská beseda či Obecní dům. Jeho energie tě pořádně nabije.
IG: @ondrej_vlcek_

Vstupné – zdarma

Přístupnost – akce je vhodná i pro náctileté, přístupná se psem, bezbariérová

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), venkovní prostor

Pride Village – Stage