Rodinná honba za pokladem

Tato akce je oslavou všech typů rodin včetně těch mezidruhových, jejichž členem je zvíře.

Honby za pokladem se mohou účastnit rodiny s domácími mazlíčky, nejspíš tedy se psy, ale můžete vzít i kočku, pokud miluje dlouhé procházky v parku, nebo želvu, jestliže stihne trasu dokončit před koncem Pride týdne.

Rodiny s domácími mazlíčky se vydají na procházku/běh parkem s domácími mazlíčky a budou přitom hledat stopy i psí pamlsky. Začíná se v kavárně Dorado Coffee Kinsky v budově Letohrádku Kinských, kde každý tým obdrží účastnickou kartu s první nápovědou. Na tuto kartu bude na trase sbírat razítka za vyluštěné úkoly, z nichž každý poskytne informace o tom, kam pokračovat dál. Na konci se vrátíte zpět do kavárny s kartou plnou razítek.

Na procházku/běh se můžete vydat kterýkoli den od pondělí 5. srpna do pátku 9. srpna, a to vždy mezi 10. a 20. hodinou.

Rodiny, které trasu zvládnou nejrychleji, vyhrají pro své chlupáče hodnotné ceny – například focení s domácími mazlíčky, návštěvu psího salonu (omlouváme se páníčkům, ale pro ně žádnou kúru nemáme) nebo pamlsky a doplňky pro domácí mazlíčky. Seznam všech cen bude k dispozici v kavárně, kde honba za pokladem začíná. Vítězné týmy budou oznámeny na sociálních sítích v pondělí 12. srpna.

Vstupné – zdarma

Přístupnost – akce je vhodná i pro děti a náctileté, přístupná se psem

Vibe check – komorní akce (akce do cca 30 lidí), tichá akce (bez hlasité hudby, křiku apod.), vyžaduje interakci s publikem nebo ostatním účastnictvem, venkovní prostor

Dorado Coffee Kinský

Kinského zahrada