Pride Dance Challenge s Dekkadancers

Umíš rozvlnit boky v průvodu a projít trasu sexy tanečním krokem? Že ne? Tak přijď na dance class s Dekkáči! Lekci povede tanečník Albert Kaše, který září v představeních Tramvaj do stanice Touha, La Dolce Vita a právě teď se chystá roztáhnout křídla v novém hudebně-tanečním představení Jonathan Livingston Racek.

Albert tě naučí oficiální Pride Dance Challenge, kterou jsme vymysleli na festivalovou hymnu Prague Pride Come Closer. Doraz se svými friends, nebo klidně sám*sama. V průvodu i na TikToku pak budeš absolutní icon, to ti garantujeme!

Albert Kaše (22)
Původně se věnoval stepu, později nastoupil na konzervatoř, kde nasbíral první jevištní praxi. V Pražském komorním baletu spolupracoval s významnými choreografy, jako jsou Petr Zuska či Jiří Pokorný. Zúčastnil se také sólového tanečního festivalu v Ankaře. Aktuálně působí na volné noze a je jedním z kmenových tanečníků souboru DEKKADANCERS.

DEKKADANCERS je taneční soubor bývalého tanečnictva Baletu Národního divadla. Prestižní angažmá vyměnili za volnou tvorbu, která sklízí řadu ocenění a těší se stále větší oblibě publika. Domácí scénou Dekkadancers jsou Jatka78. je taneční soubor bývalého tanečnictva Baletu Národního divadla. Prestižní angažmá vyměnili za volnou tvorbu, která sklízí řadu ocenění a těší se stále větší oblibě publika. Domácí scénou Dekkadancers jsou Jatka78.

Vstupné – zdarma

Přístupnost – akce je vhodná i pro náctileté, přístupná se psem, bezbariérová

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), venkovní prostor

Pride Village – Stage