FunHouse: Divas Night

Pátek 9/8
21:00 05:00
Party
CZ, EN

Party, jakou Prague Pride ještě nezažil, je tady! FunHouse je nový koncept, který přináší pořádnou porci zábavy na mezinárodní úrovni. První edici jsme připravili speciálně při příležitosti Prague Pride 2024 a nese název „FunHouse: Divas Night“.

A na co se můžeš těšit? Vystoupení největších hvězd Maspalomas Pride, ale i hvězd české drag a travesti scény. Samozřejmě nebudou chybět skvělí DJ´s, kteří tě udrží na parketu až do rána! Zárukou kvality je i MC Kristina, která celým večerem provede a potkáš se s ní i na hlavní stage v sobotu na Letné.

Samozřejmostí je speciální VIP zóna pro náročné, která ti zajistí exkluzivní zážitek včetně „meet & greet“ se všemi účinkujícími!

Moderuje
Kristina Sitková (Czech republic) – žena mnoha tváří, která vás provede celým večerem. Kristina je nejen herečka, ale i moderátorka, kterou určitě znáte z různých queer akcí, ale i moderování Prague Pride.

Hosté
Lucianna Sanchez (Španělsko) – draq queen, kterou znají queer lidé po celém světě, protože je nedílnou součástí a hvězdou Maspalomas Pride. Zároveň patří mezi hlavní tváře klubu Chez Funny Boys, který baví queer komunitu na Kanárských ostrovech po celý rok i mimo Pride. V České republice vystoupí se svou kolegyní Jensel úplně poprvé a ty máš jedinečnou příležitost být u toho!

Jensel Laya (Španělsko/Venezuela) – další nezapomenutelná rezidentka klubu Chez Funny Boys tě strhne svou úžasnou energií a nápaditými kostýmy i choreografií

Naira Delario & Domeezz (ČR) – dvojice, která nesmí chybět na žádné velké drag akci. Naira je hvězdou několika předních českých travesti skupin a ve spolupráci s Dominikem vytváří skvělá (nejen) taneční vystoupení, která tě dostanou do varu!

Vlasta Wild (ČR) – kdo by neznal naši úžasnou Vlastičku? Tato dáma je přední českou travesti umělkyní už více než 20 let a je známá po celé republice. „Vychovala“ celé generace dalších umělkyň, které slaví úspěch nejen se skupinou Crazy Goddess. Co si pro nás připraví tentokrát? Nech se překvapit!

Madonna Daniela Maxová (ČR) – další stálice české travesti scény, která vyniká nezapomenutelnými vystoupeními, ale i velmi ostrým jazykem. Vystupovala ve všech prestižních pražských klubech, ale i na různých kulturních akcích od Aše až po Žilinu!

Miss Chief (ČR, Německo) – vycházející hvězda české drag scény, která hojně vystupuje nejen v Česku, ale patří ke stálicím evropské drag scény. Zároveň je vítězkou Miss Drag Sympatie 2023, takže určitě okouzlí i tebe!

Bratři v triku (ČR) – DJ Dave a MC Honza již mnoho let provázejí vystoupení předních českých drag a travesti umělkyň po celé republice. DJ Dave byl mnoho let resident DJ klubu Termix a jeho mixy tě zaručeně udrží na parketu až do ranních hodin!

Vstupné – 1. vlna 290 Kč, 2. vlna 390 Kč, 3. vlna x door 490 Kč, VIP 590 Kč, VIP door 790 Kč

Přístupnost – pouze pro 18+

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá, možnost sezení, vnitřní prostor

Trigger warnings – blikající světla

PM Club

Trojická 8