Horečka Prague Pride Official Afterparty

Sobota 10/8
22:00 06:00
Party
CZ, EN

Festivalový disco vibe pokračuje, i když sobotní Pride Park zavře pozdě večer své brány. Jen o kousek dál, v klubu Mecca, začne oficiální afterparty Horečka pro ty, kdo milují popíček, diskokoule a unicorny. Tohle je party, kde jsou vítáni*y opravdu všichni*všechny a kde se prostě budeš cítit dobře. Stačí, že ti je 18+ a jsi queer nebo ally.

Těš se na chill atmo, VJ projekce, safe space, zábavu až do rána.

LINE UP
22:00–0:00 Kierastoboy
0:00–0:30 Kara Van Park
0:30–2:00 HOLY
2:00–4:00 Planeta Nova DJs
4:00–6:00 Petrunna & Adamatron

Vstupné – 290 Kč předprodej na GoOut do 9. srpna, 350 Kč na místě (když přijdeš s páskou z Magion Pride Afterparty, máš na místě slevu 200 Kč), šatna 50 Kč

Přístupnost – pouze pro 18+

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá akce, vnitřní prostor

Trigger warnings – blikající světla

Seznam se

Kiera Motorina alias Kierastoboy

Přijede z Lisabonu, kde žije od roku 2022. Procestovala Evropu s DJ sety a radio shows, vystupovala v Londýně, Berlíně, Amsterdamu i Praze. Kombinuje soul a taneční elektronický groove, což znamená, že nikdy nesklouzne k monotónnosti a vždy je na max upřímná.

Kara Van Park

Naše milovaná drag queen z Británie, která už je v Praze jako doma. Zpívá tak, že i nejteplejšímu publiku z jejího hlasu přeběhne mráz po zádech. Však taky vystupovala v shows londýnského West Endu.

HOLY

Aka Šimon Holý je hudebník, DJ a filmař, který se už několik let stará o hudební dramaturgii Prague Pride. Postaral se o soundtracky k mnoha českým filmům a tři celovečeráky sám natočil. Znát ho můžeš z podcastu Poprask nebo RANT Prostoru.

Planeta Nova DJs

Duo harddiskžokejů (Anche, Klička) těžících z tradice Esa a Sosákovy pětky. V dobrém i ve zlém. ANNO Award ’97 Winners, držitelé Zlaté Medúzy za rok 1998.

Petrunna & Adamatron

Odráží různorodé hudební kořeny a společnou lásku k elektronické hudbě. Petrunna miluje funk a disco, Adamatron má slabost pro groovy techno, což dohromady vytváří eklektický a poutavý mix. Plynule spojují žánry jako italo disco, elektro, deep house a nu-disco. Jsou stoupenci pozitivního přístupu, jejich hudba oslavuje radost ze sebevyjádření a sílu komunity.

SoundCloud: Adamatron
SoundCloud: Petrunna

Klub Mecca

U Průhonu 799/3