Found Family Drag Night

Úterý 6/8
22:00 04:00
Party
CZ, EN

Úterý na Střeleckém ostrově patří dragu, a to nejen odpoledne ve Village, ale až do rána! V Pride Clubu tě čeká povedená partička draq queens z různých housů, které potáhnou zábavu do rozednění. Samy se přihlásily na výzvu Prague Pride – festival rád dává příležitost české drag scéně předvést se v plné parádě.
Celým večerem bude provázet DJ Bají, který bude pumpovat do žil energetickou hudbu. Těš se na několik bloků s vystoupením drag queens, každou z nich uvidíš během večera hned několikrát.

Seznam se s vystupujícími

Kassie Di Wain

Mezinárodní drag umělkyně má za sebou vystoupení ve Vídni na hlavní stagi Vienna Pride, na stagi O2 Universum a na dalších větších akcích. Byla k zahlédnutí také v několika velkých videoklipech od světoznámé LP a dalších.

Vystoupení Kassie jsou založena na tanci a energii. Díky své šikovnosti se tato mladá queen dostala až na pódia kabaretů, kde měsíčně vystupuje. O tuhle podívanou rozhodně nechceš přijít.

Peggy REDWHIP

Okayy
takže
ehm
Peggy REDWHIP – alternativní, nebinární drag
Místo narození: Česká republika, House of Chaos
Vystupuje v Irsku a Velké Británii.
Peggy se neidentifikuje s žádným genderem ani uměleckým stylem.

Ivory Divine

Brněnská drag queen pravidelně vystupuje od roku 2019, i když oboru se věnuje již víc než 10 let. V současné době účinkuje v několika kabaretních nebo burleskních programech především v Brně a Praze a je členkou skupiny Travestie Cabaret Brno. Úzce spolupracuje také s festivaly Brno Pride Week a Mezipatra.

Umělecká tvorba Ivory je komplexním procesem, jehož výsledkem je většinou Lip Sync vystoupení s určitým konceptem. Přípravy začínají u nápadu na námět, přes výběr a střih zvukového podkladu, zahrnují cvičení choreografie, tvorbu kostýmů (které většinou Ivory sama vyrábí) a vrcholí finální přípravou, která zahrnuje líčení, modelaci postavy a konečný styling. Během vystoupení se Ivory soustředí na preciznost, výraz a energii k publiku. V rámci svých čísel ráda využívá prvky herecké, taneční a burleskní. Její umění je oslavou ženské krásy a ženského světa, který ji vždy fascinoval a ke kterému chová velikou úctu.

Joanne

Pražská drag queen na scéně působí od roku 2022. Kategorizovat její působení je složité. Jednou předvede show plnou emocí oděná do třpytivých šatů, podruhé má na sobě latexové body a je z ní sexy diva. Je nejvýraznější tváří pražského klubu Friends, kde pořádá pravidelné shows. Může ti zaručit, že tě její show ohromí!

The Thing

The Thing je alternativní drag umělectvo. Tuto entitu jste mohli zahlédnout loni na stage v Pride Village či po různých pražských barech. Je to shapeshifter – mění svou podobu podle potřeby a nálady. Vyžívá se v dramatickém, kontrastním make-upu a spoustě třpytek.

MC / DJ Bají

Marek se věnuje hudbě už od dětství, samotnému DJingu pak posledních 10 let. Kromě vyhlášených klubů a barů (nejen) v centru Prahy má za sebou i hraní na maturitních afterparty či moderování soukromých akcí. V současné době ho najdeš především v pražském klubu Friends, kde pořádá jako MC a DJ originální eventy. Specializuje se na tech house a remixy oblíbených pop songů.

Vstupné – 150 Kč při online nákupu na Goout.cz a 200 Kč na místě

Při vstupu tě požádáme o uložení bundy, batohů a příručních zavazadel do šatny, která je zdarma. Vstupné i útratu na baru můžeš hradit jak platební kartou, tak hotově.

Přístupnost – pouze pro 18+

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá akce, možnost sezení, vnitřní prostor

Trigger warnings – blikající světla

Pride Club

Střelecký ostrov 336