Workshop: Jak vytvářet inkluzivní a bezpečné pracovní prostředí pro LGBTQIA+ zaměstnance

Zajistit, aby se LGBTQIA+ zaměstnanci cítili na pracovišti dobře, je víc než důležité i pro zaměstnavatele. Pokud se jeho zaměstnanci setkávají s diskriminací, pošklebky, nebo dokonce s obtěžováním, má to negativní vliv na jejich motivaci a výkon. Je tedy žádoucí, aby zaměstnavatelé i kolegové dokázali vytvořit inkluzivní a bezpečné pracovní prostředí, kde se LGBTQIA+ lidé budou cítit uznávaní, respektovaní a podporovaní.

Obsahem workshopu jsou interaktivní aktivity a diskuse zaměřené na oblasti:

  • Jak poznat a odstranit předsudky, stereotypy a diskriminaci vůči LGBTQIA+ lidem
  • Jak používat správné oslovení, jazyk a terminologii v komunikaci s LGBTQIA+ lidmi
  • Jak respektovat a podporovat různorodost genderových identit a sexuálních orientací
  • Jak reagovat na nevhodné nebo urážlivé chování vůči LGBTQIA+ lidem

Workshop je určen pro všechny, kdo chtějí zlepšit své znalosti a přispět k vytváření více inkluzivní a respektující společnosti. Workshop je také přínosem pro LGBTQIA+ lidi, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti a vyjádřit své potřeby a návrhy na zlepšení pracovního prostředí.

Registujte se zde

Vstupné – zdarma

Přístupnost akce – bezbariérová

Vibe check – vyžaduje interakci s publikem nebo ostatními zúčastněnými, možnost sezení, vnitřní prostor

Moderuje – Martin Bytčánek, Senior Associate, Allen & Overy

Hostka
Lenka Králová – Pure Storage & Pride Business Forum

PořádáPure Storage, Allen & Overy
Pure Storage je průkopníkem v oblasti IT, poskytují nejpokročilejší all-flash technologii a služby pro ukládání dat na světě. Udržitelnost je zakódována v jejich DNA – nabízí řešení, která snižují elektronický odpad, spotřebovávají méně energie, zabírají méně místa a vyžadují méně chlazení. Jejich produkty jsou velmi důležité pro každou organizaci, která se zabývá daty.

Allen & Overy je globální advokátní kancelář, pomáhá předním světovým podnikům růst, inovovat a prospívat. Již téměř sto let si budují pověst firmy, která se snaží myslet dopředu a přinášet originální řešení těch nejsložitějších právních a obchodních problémů svých klientů.

Pure Storage

Rohanské nábřeží 661/5