Pride Afterpiknik

by Deloitte

Zapomeňte na česnečku, lák z okurek a vyprošťováky, po pridové sobotní party vás na nohy postaví menu z našeho duhového pikniku. Setkáte se s přáteli, pochutnáte si a odpočinete. Bude sladké, bude slané, bude nealko, pro odvážné i alko. Užijte si poslední pridový den, než se zase na rok rozloučíme. V poledne si k tomu zahrajete sami na interaktivním jukeboxu, ale pak se o hudební doprovod posledního dne pridového týdne postarají luxusní DJs a další umělci.

Těšit se můžete také na stánek knihkupectví Artmap a Dej mi pokojovku.

Nedělní odpolední piknik a večer ve Village moderuje Jan Witek.

LINE UP:
This is Vinium
VINIUM je živé elektronické duo sídlící v Praze, které tvoří Roksana Mandela a Colibris. Jejich vystoupení spojuje éterické melodie, rytmy a živé smyčkování. Roksany hra na syntezátor a zpěv se proplétají s Colibrisovými beaty a bicími, čímž společně vytvářejí dynamický zážitek. S láskou k improvizaci VINIUM posouvá hranice elektronické hudby a poutá publikum svým inovativním zvukem a zapojujícím pódiovým projevem. Připravte se na hudební dobrodružství, neboť VINIUM vás vezme na okouzlující a ponořující zvukovou cestu.

Raketa95
Během období lockdownu v průběhu epidemie COVID-19 se Theo, profesionální tanečník z Českého národního baletu, a Jesse, aktivní členka pražské scény, ocitli zavření doma. Využili svého volného času k hraní videoher, objevování hudby a experimentování s mixováním. Netrvalo dlouho a začali se spolu věnovat hraní. Letos založili Soft Limits, kreativní hudební a eventovou kolektivu, ve spolupráci s DJem/producentem Feenicksem, s cílem poskytnout bezpečné místo pro queer komunitu a podporovat umělce LGBTQ+.

S.N.R.I.
S.N.R.I. je transmediální umělkyně z Prahy. Nejprve začala využívat zvuk jako médium ve svých performančních dílech a tato vášeň pro hudbu se vyvinula do její DJské kariéry. V jejích setech se prolínají různé žánry a rytmy. Jejich zvuk má dvě vektory. První je temný, mystický a plný syrových pocitů – sama interpretka ho označuje jako „techno black metal“ nebo „měsíční hudbu“. Druhý vektor je andělský, hyper a slunečný – vybírá si jednu z těchto dynamik podle příležitosti. Pro S.N.R.I. je nejdůležitější spojení s publikem a vytvoření atmosféry pro sdílení emocí a hudby.

Pink Concrete
Pink Concrete popisuje sám sebe jako někoho, kdo „přidává růžové doteky do betonové hudby“. To lze vidět v jeho produkcích a stylu mixování – určitě se nebojí do techna přidat něco lehce ladného, ačkoliv je tento hudební žánr často vnímám jako tvrdý. Přesto se stále pohybuje v široké škále emocí, v jeho setech nikdy nechybí náznak melancholie. Původem z Istanbulu, jeho zájem o hudbu začal na střední škole, kde začal studovat produkci a mixování. V roce 2015 se přestěhoval do Prahy, kde zůstal dodnes. Podzemní elektronická hudební scéna v Praze je plná života a kreativity, a jeho příspěvky zahrnují malou série podzemních party nazvanou Kave v letech 2020-2021, klubovou sérii Anormal spolu s Monolocem v letech 2020-2022 a nedávno také hereandthere, která prostřednictvím zvuku, světla a prostoru kurátuje noční události na dočasných pop-up místech. Také pořádá klubové večery v Ankali nazvané Pinkies.

Vstupné – zdarma

Přístupnost akce – vhodná i pro náctileté, přístupná se psem, bezbariérová

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá, možnost sezení, venkovní prostor

PořádáPrague Pride
Jsme nevládní nezisková organizace, pro kterou je na prvním místě člověk a jeho lidská důstojnost. Respekt a rozmanitost jsou naše základní hodnoty. Věříme v demokracii a právní stát založený na úctě k lidským právům. Naším posláním je utvářet respektující a bezpečné prostředí, ve kterém mohu být LGBT+ lidé sami sebou.

Pride Village – Doprovodný program