Disrupting Traditions & Driving Change – Advancing LGBTQIA+ Inclusion in the Digital Economy

V České republice se děje něco správného – občané LGBTQIA+ zde vykázali nejvyšší míru spokojenosti s životem a méně pocitu diskriminace ve srovnání s ostatními zeměmi EU (Agentura Evropské unie pro základní práva, 2020). Současně se novelizace občanského zákoníku pro rovnocenný sňatek projednává v Poslanecké sněmovně již více než 5 let, přestože 73 % občanů ČR je pro ni (Globsec, 2023). S ohledem na silný vliv jak západních, tak východních zemí na ČR, je politický směr v oblasti práv LGBTQIA+ v zemi nejistý.

Očekávejte interaktivní konverzaci a výzvu k jednání jak pro členy komunity, tak pro allies – zapojte se! Debata, u které nesmíte chybět.

Vstupné – zdarma

Přístupnost akce – vhodné i pro náctileté

Vibe check – možnost sezení, vnitřní prostor

Hosté*ky
Katie Gleghorn, DEI Global Senior Manager, Pure Storage
Garrett Dibon-Smith, Associate Director Talent Enablement and OneD&I LGBTQI+ Lead, Novartis
SentielOne, Oracle

Moderuje – Marie Bastlová, Seznam Zprávy

PořádáPure Storage
Pure Storage je průkopníkem v oblasti IT, který poskytuje nejpokročilejší all-flash technologii a služby pro ukládání dat na světě. Udržitelnost je zakódována v naší DNA – nabízíme řešení, která snižují elektronický odpad, spotřebovávají méně energie, zabírají méně místa a vyžadují méně chlazení. Naše produkty jsou velmi důležité pro každou organizaci, která se zabývá daty.Společnost sídlí v Mountain View v Kalifornii. Máme asi 5000 zaměstnanců po celém světě a významné zastoupení v Praze.

Pride House – Kino

Štěpánská 35