Večer autorské tvorby a queer poezie

Úterý 8/8
20:00 22:00
Literatura
CZ, EN

Přijďte a předveďte texty, které jste v Pride Village napsali! Od 20:00 do 22:00 se setkáme při společném poslechu textů v café-baru Pracovna. Pokud se vám do prezentace vlastní tvorby nechce nebo jste workshop nestihli*y, můžete se i jako diváci*čky těšit na skvělý večer.

S pořádáním podobných open mic akcí máme jen ty nejlepší zkušenosti, tak do toho tentokrát pojďte s námi. Vystoupí i několik ostřílených performerů*ek – tak přijďte a užijte si atmosféru našeho Sappho salonu v Pracovně na Žižkově.

Akce navazuje na workshop queer tvůrčího psaní, kterého se můžete zúčastnit 8. srpna od 15 hodin v Pride Village na Střeleckém ostrově.

Vstupné – 50 Kč

Přístupnost akce – bezbariérová

Vibe check – vyžaduje interakci s publikem nebo ostatními zúčastněnými, vnitřní prostor

Trigger warnings – na našich předchozích akcích byla zmiňována témata jako sexuální obtěžování, diskriminace, homofobie, toxická maskulinita a další

Moderuje – Mathilde Kjeldbjerg, zakladatelka a ředitelka společnosti Pangea

Hosté*ky
Sophia Mariani, spoluzakladatelka a provozní manažerka společnosti Pangea
Eli, finanční vedoucí Pangey
Básníci*básnířky: Sasha, Carlie, Megan, Emmanuel a Marta

PořádáPangea
Pangea je pražská intersekcionální feministická a queer nezisková organizace zaměřená na vzdělávání, advokacii a budování komunity. Pořádáme osvětová setkání, workshopy a další akce zaměřené na zvyšování povědomí o feministických, queer a politických tématech. Kromě psaní a publikování feministického obsahu se také podílíme na politickém aktivismu. Naším cílem je vytvářet osobní i online vzdělávací kurzy pro všechny zájemce o feminismus, sociální spravedlnost a změnu paradigmatu.

Pracovna

Vlkova 36