Pride Club: curated by Pioneer Prague

Čtvrtek 10/8
22:00 04:00
Party
CZ, EN

Pioneer Prague přináší české queer taneční scéně již mnoho let zajímavá jména a hudbu, kterou naši scénu dlouhodobě posouvá na další level. Letos se Pioneer ujal záštity čtvrtečního večera, kam přináší různorodý, ale sladěný mix hudebních stylů. Nebude chybět house a pop, nicméně konvenci nečekejte. Přijďte oslavit svoji unikátnost a užít si party v noci tzv. “malého pátku”, protože velké finále je již krutě blízko a festival jede naplno.

LINEUP:

  • 22:00 Adamatron b2b Petrunna
  • 00:00 Eva Porating
  • 02:00 PSJ

PSJ

Bez ohledu na řídkou prezenci v online světě zanechává za sebou Psj mnoho vlivu v tom skutečném. Jako odchovanec významné housové scény v Brně opustil město se svým odkazem, projektem MUAH, přesunul své aktivity do Prahy a rychle se dostal do místní scény. Jeho DJ sety se většinou odvíjí od denní doby a rychlosti, kterou chce, abyste se pohybovali. Může to být diskotéková euforie, ambient a downtempo chuťovky nebo pomalu vařící acid. To vše je ale podáno tak bez námahy, že je těžké zůstat v klidu. Kromě Ankali nedávno začal hrát i ve Vitaminu. V neposlední řadě provozuje Luft, milované místo hudby a nápojů, o kterém vždy snil.
SoundCloud: @psjx

EVA PORATING

Eva pochází ze Slovenska, kde strávila teenagerská léta hraním na baskytaru a zpíváním v hardcorových a punkových kapelách. Během své návštěvy Londýna najednou zjistila, že stojí uprostřed tanečního parketu klubu Fabric, a že se jí líbí, co tam hrají. V Brně potkala Psj a Møreti a začalo hluboké přátelství, které umožnilo vzniku malého obchodu s deskami či lokální klubový fenomén – akce MUAH. Eva je dychtivá sonická badatelka, která všechny své nálezy spojuje do mystických dobrodružství. Kromě pravidelných spotů v desítkách klubů po celé střední Evropě má Eva rezidenční pobyt v Radio Punctum se svou show Anemone.
IG: @eva_porating ~ SoundCloud: @eva-porating

ADAMATRON b2b PETRUNNA

Adam a Petr hrají zhruba tři roky a se svým b2b konceptem nyní startují v Praze. Původně se potkali před 9 lety na Grindru (😅). Spojuje je disko a všechny jeho podoby včetně Itala a elektra. Podle toho bude vypadat i jejich energicky pojatý set. Adamatron má raději temnější vody a co se zvuku týče, vyhledává kombinace prvků Italo diska, elektroniky a techna. Petrunna naopak raději plave v pozitivně laděném discu, funku a boogie. Petra můžete slyšet například v Bugsy’s Baru a také v Cloud 9 Hilton.
IG: @_.adamatron @petrunna ~ SoundCloud: @adama_tron @petrunna

Vstupné – 150 Kč (předprodej), 200 Kč (na místě)

Přístupnost akce – pouze pro 18+

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá, vnitřní prostor

Trigger warnings – blikající světla

PořádáPrague Pride
Jsme nevládní nezisková organizace, pro kterou je na prvním místě člověk a jeho lidská důstojnost. Respekt a rozmanitost jsou naše základní hodnoty. Věříme v demokracii a právní stát založený na úctě k lidským právům. Naším posláním je utvářet respektující a bezpečné prostředí, ve kterém mohu být LGBT+ lidé sami sebou.

Pride Club

Střelecký ostrov 336