Debata pro loutky: Je pride tradice?

Úterý 8/8
19:30 21:00
Diskuze
CZ

Tradice? Co je to být tradiční? Žijeme tradice? Chceme být tradicí? Kde mají tradice své hranice? Kdo má právo o sobě říkat, že je tradiční? A může o sobě ještě někdo vůbec říkat, že je tradiční? Vznikají tradice, aby napomáhaly pochopení a funkčnosti principu života? Je extremismus vůči LGBT+ tradice?

Na tyto a spoustu dalších otázek se budeme snažit najít odpovědi v Divadle DISK. Diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak diváci neznají totožnost diskutujících. Zváni jsou odborníci*ice na dané téma, ale i laici, známé osobnosti nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat. Přijďte se zapojit do debaty!

Vstupné – 120 Kč, student 60 Kč

Vibe check – hlasitá akce s blikajícím světlem, vyžaduje interakci s publikem nebo ostatními zúčastněnými, možnost sezení, vnitřní prostor

PořádáDEBATA PRO LOUTKY
Pořádají debaty na rozličná témata. Diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak diváci neznají totožnost diskutujících. Zváni jsou odborníci*ice na dané téma, ale i laici, známé osobnosti nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat. Přijďte se zapojit do debaty!

DAMU

Karlova 26