Pride Club: curated by Bobr & Prague Pride

Úterý 8/8
22:00 04:00
Party
CZ, EN

Zatancujte si na ty nejznámější popové fláky i kousky, které z rádia neuslyšíte. Druhou dlouhou noc v Pride Clubu má na starost party Bobr a Prague Pride, před publikum se postaví DJka Nevinnost se speciálním setem pro každou příležitost, Viki vás vtáhne do reje housových remixů a Kistenn vám přinese chutný set popových melodií. Společně vás provedou zářivě barevným spektrem popové a taneční elektronické hudby.

LINEUP:

  • 22:00 Kistenn
  • 23:30 Nevinnost
  • 01:30 Viki Valda

Nevinnost

Nevinnost na parket přináší svěží závan ženské energie. DJingu a opomíjeným klubovým žánrům se věnuje už víc než 7 let a teprve nedávno se její styl konečně ustálil na směsici ghettotech, jersey club, UK garage a breakbeatu. Je členkou labelu Future Jiskří, na jejichž kompilaci jí loni vyšel hyperpopový singl MILKSHAKE SODA BURGER FRIES, pod hlavičkou kolektivu Radio Labe organizuje party a koncerty ve středočeském kraji a spolu s litterbinem a duem Perfect Workout pořádají post-ironické inkluzivní club nights zaměřené na rychlejší hudební žánry a hudbu 2000s. Vidět jste ji mohli třeba i na pražských Addict parties nebo jako předskokanku rappera Skepty.
IG: @n_e_v_i_n_n_o_s_t ~ SoundCloud: @nevinnost

Viki Valda

Představte si DJe, který dokáže ovládnout pulzující dancefloor pražské queer taneční scény. Viki Valda se za mixem pohybuje osm let. Pravidelně hraje v Termixu, Patrech, Pride festivalech a dalších akcích. Plachtí mezi styly, které zahrnují komerční hity, přes funk a disco house až po techno. Jeho neodolatelné mixy přinášejí aktuální energii a rozproudí taneční parket. Nechte se přivést do jeho světa plného rytmu, energie a melodie.
IG: @vikivalda92 ~ Facebook

Kistenn

Kistenn je DIY operní popstar. Dělá vlastní elektronickou hudbu s prvky hyperpopu, dance music a klasické hudby. Je také rezidentním djem kisspls brněnské Queer Party. Než DJ, spíše pouštěč písniček. Začínal na domácích parties, kde tvořil tématické playlisty na Spotify. Momentálně hráva sety zaměřené na jednotlivé dekády, ze kterých vybírá tu nejoblíbenější queer hudbu, a sem tam se pokusí o zajímavý hudební mashup. Kistenn se cítí na pódiu jako doma a při djování předvádí elegantní taneční show. Na Pridovou afterku si připravuje set napříč všemi dekádami, který rozvlní zadky a potěší teplá srdíčka.
IG: @kistenn8 · Facebook

Vstupné – 150 Kč (předprodej), 200 Kč (na místě)

Přístupnost akce – pouze pro 18+

Vibe check – velkokapacitní akce (více než 200 lidí, vysoká možnost fyzického kontaktu), hlasitá

Trigger warnings – blikající světla

PořádáPrague Pride
Jsme nevládní nezisková organizace, pro kterou je na prvním místě člověk a jeho lidská důstojnost. Respekt a rozmanitost jsou naše základní hodnoty. Věříme v demokracii a právní stát založený na úctě k lidským právům. Naším posláním je utvářet respektující a bezpečné prostředí, ve kterém mohu být LGBT+ lidé sami sebou.

Pride Club

Střelecký ostrov 336