Travesti/drag show Crazy Goddes & Screamers

Travesti/drag show Crazy Goddes & Screamers

Ďábelská travesti a drag queen jízda s Crazy Goddess, Vlastou Wild a Nairou Delairo na Střeleckém ostrově.

Pořadatel: Crazy Goddess & Screamers

Soubor CRAZY GODDESS vznikl v roce 2004. Svým pojetím a skladbou účinkujících je tato skupina ojedinělá v ČR, a svoji exkluzivitu podporuje netradiční travesti/drag show, která se orientuje na pobavení publika, a ne na pouhou nudnou módní přehlídku. Členky souboru CRAZY GODDESS se staly pojmem v české i evropské travesti/drag scéně a díky své popularitě a umění se jednotlivé účinkující prosadily do filmu, divadla a televize. Pro svá vstoupení dále angažujeí hosty z řad travesti/drag scény, o kterých jsou přesvědčeni, že dokážou zaujmout a oslovit diváky.

Screamers jsou jednou z nejstabilnějších českých uměleckých skupin, která se etablovala na poli alternativního divadla v roce 1997. Tvoří ji skupina umělců – herců, tanečníků, zpěváků a komiků. Na jevišti se pracovně setkali s většinou českých populárních zpěvaček a zpěváků, herců a komiků, a například se slavnou skupinou Boney M. V roce 2010 okouzlili miliony diváků v semifinále talentové soutěže Česko Slovensko má talent.

Screamers jsou mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah. Představení jsou estetickým zážitkem postaveným na syntéze hereckého, baletního a pěveckého umění. Umění female impersonatingu, bravurní improvizace a jevištní kompozice.

Pride Village