TikTok Panel: Queer hlas na TikToku ve střední a východní Evropě

Akce se koná v Pride Housu ve Velkém sále.

Aplikace, která nás naučila konzumovat video obsah zase trochu jinak, vertikálně. Zjistěte více o Queer hlasech na TikToku.

Posláním TikToku je inspirovat ke kreativitě a přinášet radost. Jednou z jejích globálních strategií je podporovat důvěru v komunitu LGBTQIA+ prostřednictvím zdůrazňování důležitosti bezpečného prostoru vytvořeného a opečovávaného komunitou tvůrců na TikToku – protože proto, abychom mohli tvořit, se musíme cítit bezpečně. Stále více LGBTQ dospělých a dospívajících totiž zkoumá svou sexualitu a genderovou identitu online.

Tváří v tvář protivenství a rozdělení společnosti chápeme, že když se spojíme, jsme silnější. Odstraňujeme bariéry a hranice, které nás rozdělují, abychom vybudovali inkluzivnější komunitu, kde jsou všichni vítáni. Je to více o komunitě než o individuálních rozdílech. Pojďme si společně popovídat o tom, jak silný může být hlas Queer na TikToku!

Připojte se k nám na panelu TikTok a zjistěte něco více o Queer hlasech na TikTok za přítomnosti inspirativních osobností a institucí ze Střední a Východní Evropy. Jedním z řečníků bude také GM TikTok DACH CEE Tobias Henning.

Moderátor: Čestmír Strakatý

Hosté:

  • Tobias Henning (DE), TikTok DACH
  • Emil Rengle (RO), creator, dancer
  • Krzysztof Neldner (PL), NGO Grupa Stonewall
  • Kryštof Stupka (CZ), creator, activist
  • Martyna Wyrzykowska (PL), Managing Director SEXED.PL (NGO)
  • Jennifer Szomjas (HU), creator, celebrity

Pořádá: TikTok

TikTok je platforma pro vytváření, sdílení a objevování vertikálních videí.