Out v korporátu

Středa 10/8
17:00 19:00
Diskuze, Vzdělávání
CZ

Místo: Pride Life – Dřevák

Out v korporátu

Interaktivní workshop nabízející prostor pro společné přemýšlení, sdílení a hledání cesty k otevřenosti o vlastní identitě ve světě korporací.

Jenom 24 % LGBT+ lidí v Česku je v práci plně out. Jak to máš ty? Říkáš svým kolegům*yním, s kým jsi trávil*a víkend nebo se občas dostáváš do situace, kdy radši něco odkýveš a z tvého partnera se tak v představách kolegů stává půvabná dívka? Nebo máš naopak tipy, jak překonat obavy se na pracovišti outovat? Pojďme se společně bavit o tom, co v práci v korporátním světe zažíváme a jak se u toho cítíme. Interaktivní workshop nabídne prostor pro společné přemýšlení, sdílení a hledání odpovědí na složité otázky.

Workshopem vás provedou:
Aleš Rumpel – queer aktivista, dříve dlouholetý ředitel queer filmového festivalu Mezipatra a spoluzakladatel Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu, z.s. (PROUD) se zázemím v kulturním managementu a vzdělávání. Procestoval kus České republiky s programem Mezipatra na školách. V současné době facilituje workshopy pro zaměstnavatele. Zajímá se zejména o kulturu, historii a lidská práva.

Tereza Kadlecová – queer aktivistka a duhová máma v Prague Pride vede vzdělávací workshopy pro zaměstnavatele, facilituje kurzy Rodičovské přípravky a podílí se na dalších vzdělávacích akcích. V minulosti pracovala v Člověku v tísni, ve vzdělávacím programu Jeden svět na školách.

Pořadatel: Prague Pride – vzdělávání

Pride Life

Karoliny Světlé 286/18