Na vlastní uši

Slečna sedící v parku se sluchátky na uších

Zážitkový stan poradny Sbarvouven.cz, v němž se můžete blíže seznámit s prací mentorů*ek poradny.

Poradna Sbarvouven.cz si na letošní festival Prague Pride připravila zážitkový stan, kde se mohou návštěvníci*e blíže seznámit s prací mentorů*ek poradny. Na vlastní uši se přenesete do myšlenek, které se honí hlavou klientům*kám obracejícím se na poradnu a nahlédnete, jakým pocitům, obavám a vnitřním dialogům čelí. Poslechnete si příběh ze série audionahrávek s různými tématy, které připravili mentoři*ky poradny ve spolupráci se známými osobnostmi a patrony*kami poradny.

Cílem je zprostředkovat autentický zážitek a představit těžkou a zodpovědnou práci mentorů*ek poradny, která vyžaduje plné soustředění, znalost problematiky a mnohdy i rychlý úsudek, který může zachránit život klientů*klientek. Zároveň chce poradna poodkrýt problematiku, kterou se zabývá a motivovat každého v nesnázích, aby se nebál se na mentory Sbarvouven.cz v případě potřeby obrátit.

Pořádá: Sbarvouven.cz

Sbarvouven.cz je online peer-to-peer poradna zaměřená na coming out i psychickou podporu. Její služby může zdarma využívat nejen queer mládež, ale také její rodiče a další lidé každého věku.