Hedwig a její Angry Inch

Ani divadlo, ani koncert. Ani muzikál, ani travesti. Česká premiéra slavné broadwayské show s Romanem Tomešem v titulní roli genderqueer zpěvačky.

Vstupenky I. kategorie480 Kč
Vstupenky II. kategorie380 Kč

Ať už se vám to líbí, nebo ne, na naši scénu přichází Hedwig a její Angry Inch! První české nastudování kultovní broadwayské show, ověnčené řadou prestižních cen, je v těch nejlepších rukou: Jako Hedwig se představí Roman Tomeš, vyhledávaný talent, který na divadle zazářil v řadě ikonických rockových rolí, po jeho boku stejně respektovaná Vendula Příhodová.

Anatomicky nekorektní divadelní show. Napůl stand-up, napůl rockový koncert. Napůl divadlo, napůl zpověď. Napůl žena, napůl muž. Napůl vás rozesměje, napůl rozbrečí, napůl ji budete milovat a napůl nesnášet. Ale i ona, jako kdokoli z nás, touží po jediném – najít svou druhou polovičku… To je Hedwig, seznamte se. Přijela vám říct, že ať jste, kdo jste, nikdy na to nejste sami.

Představení doprovází čtyřčlenná kapela v čele s uznávaným hudebníkem, skladatelem a producentem Jiřím Vidasovem, překlad českých písňových textů je dílem jedinečného básníka a textaře Petra Soukupa.

„Geniální! Nic takového jste v Praze ještě neviděli!“ 100 %, Musical.cz

Vystoupí: Roman Tomeš, Vendula Příhodová a kapela Angry Inch

Pořadatel: Freedom Production, s.r.o.

Nezávislá divadelní a koncertní producentská společnost.