Koordinátor*ka HIDE OUT

Foto by Kristýna Svobodová

Jsme Prague Pride, nezisková organizace, pro kterou je na prvním místě člověk a jeho lidská důstojnost. Respekt a rozmanitost jsou naše základní hodnoty. Věříme v demokracii a právní stát založený na úctě k lidským právům. Naším posláním je utvářet respektující a bezpečné prostředí, ve kterém mohu být LGBT+ lidé sami sebou.

Hledáme člověka se zkušeností s koordinací menších produkčních projektů a zároveň někoho, komu je blízké téma duševního zdraví a má velkou empatii.

Co je Pride HideOUT

Pride HideOUT je bezpečným místem pro duševní pohodu návštěvníctva festivalu Prague Pride. Trávit léto na Pridu je sice sen, ale chápeme, že festival s sebou nese i spoustu lidu, hluku a nekonečnou záplavu vjemů všude kolem. A právě proto je tu náš Pride HideOUT! Místo pro všechny, kteří potřebují přestávku od davů a festivalového ruchu, útočiště pro ty, kteří se zrovna necítí ok a ocenili by prostor, kde je ticho, bezpečí a klid. Pride HideOUT je otevřen všemu návštěvnictvu festivalu pro jejich pohodu a duševní zdraví. Najdou tu měkké polštáře, deky a někoho s kým si mohou promluvit, pokud je to zrovna to, co potřebují. Nebo zde můžou být úplně potichu.

Pro HideOUT hledáme člověka, který v sobě kloubí praktické dovednosti a znalosti z oblasti péče o duševní zdraví. Někoho, kdo dovede obstarat stavbu stanu, kreativně se zamyslet nad jeho potřebnou výbavou a zkoordinovat směny intervenujících.

PRACOVNÍ ČÁST

Úzká spolupráce s intervenstvem a partnery Hide-outu. Spolupráce s produkcí festivalu. Koordinace stavby směn.

NABÍZÍME

  • Kancelář v centru Prahy a možnost spolupráce z 90% remote
  • Spolupráce ve festivalovém týdnu + koordinační schůzky před festivalem
  • Možnost růstu a dalšího zapojení ve festivalovém týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě předchozích zkušeností

CO OČEKÁVÁME

  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu
  • Organizační, manažerské a komunikační schopnosti
  • Vysoká míra empatie a umění pracovat s lidmi ve vypjatých situacích 
  • Komunikační znalost anglického jazyka 
  • Předchozí zkušenosti s koordinací menších projektů

A to úplně nejdůležitější nakonec – nabízíme ti práci, která má smysl, reálný celospolečenský dopad a pozitivní vliv na kvalitu života mnoha lidí. Nebudeme ti komplikovat život formalitami, neformální pracovní prostředí je pro nás samozřejmost. Nikdo tu neřeší, co máš na sobě, jakou máš barvu vlasů nebo kde všude máš tetování. Nezáleží, jestli jsi nebo nejsi LGBT+, důležité však je, ať máš pro toto téma cit a zápal.

Chceš si s námi o své misi v Prague Pride popovídat? Pošli nám životopis a motivační dopis na hr@praguepride.com, do předmětu dej “Koordinátor*ka HIDE OUT”, kde si rádi přečteme o tvých dosavadních zkušenostech. Během několika dní se ozveme zpět. Těšíme se!